Најновата колекција на „Zara“ за софистицирани и бизнис мажи

Најновиот каталог на „Zara“ е наменет за машката зимска колекција 2013/2014 и ни презентира машки парчиња облека кои се погодни за бизнис и за деловни состаноци.

Најновата колекција на „Zara“ за софистицирани и бизнис мажи

Моделот Еди Клинт носи импресивни парчиња облека, помеѓу кои се вбројуваат удобни капути, плетени џемпери, кроени панталони, кожни јакни, ракавици, шалови, чевли и по некоја шапка. Овие парчиња облека идеално прилегаат на секој софистициран маж.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар