25-минутна јога сесија за затегнување на задникот и стомакот

25-минутна јога сесија за затегнување на задникот и стомакот

Ова одличен тренинг што овозможува флексибилност и е фокусиран на задникот и на стомакот. После оваа 25-минутна сесија ќе се чувствувате релаксирано и подобро.

Погледнете која едноставна јога поза треба да ја правите по обилен оброк.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар