Одговор на шефот за најоткачениот отказ

Пред неколку дена, го гледавме откаченото видео на Марина, која таа го сними за да соопшти дека дава отказ. Овој пат работодавачот го возвраќа ударот, и тоа на потполно истиот начин.Одговор на шефот за најоткачениот отказ Видеото е снимано на истите локации, со истите финти и на истата песна. Како и нејзиното видео, така и ова пренесува важна порака.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар