Работи кои ги прават жените кога некој им се допаѓа

Жените, кога некој навистина им се допаѓа, се спремни да направат сè. Ова подразбира разни чудни работи, без разлика колку години имаат. Дали вие сте помеѓу нив?
Датум: 19 мар 2015
, Автор:

Фотографии кои ќе ви ја вратат вербата во човештвото

Овие фотографии докажуваат дека сепак не сме толку ладни како што се правиме дека сме и сигурно ќе ви ја вратат вербата во човештвото.

Секси навики кои може да ги сретнете кај мажите над 25 години

Навиките ја прават разликата помеѓу момче и маж. Во одреден период од животот можеби ќе ги одбирате најатрактивните момци за ваши партнери и важна ќе ви биде само добрата забава. Но, со тек на време вредностите се менуваат.
Датум: 19 мар 2015

18 знаци дека треба веднаш да заминете на одмор

Ако мислите дека можете да почекате до летото за да заминете на одмор, присуството на овие знаци ќе ве издаде и ќе ви покаже дека одмор ви е потребен веднаш за да се рестартирате.

Нов рекорд на Гуте Фрухте во февруари!

Крајот на месец февруари донесе исклучително позитивни вести за брендот Гуте Фрухте. Сокот за кој лиценцата ја има Тотал Брендс, а се произведува во Македонија по швајцарски рецепт, забележува продажба која одамна не е видена кај нас.
Датум: 19 мар 2015
, Автор:

Пристигна новата колекција на Oxette – парчиња накит кои сите ги обожаваат

Светскиот бренд за накит Oxette ги претстави највпечатливите парчиња накит за сезоната пролет/лето 2015 година, кои само со најавата на новата колекција преку фотографии на социјалните медиуми предизвика големо внимание кај верните љубители на овој бренд.
Датум: 19 мар 2015
, Автор:
12