Тренинг со танцување инспириран од музиката на Тејлор Свифт

Мади Лимбурнер е фитнес инфлуенсерка која го освои светот со своите тренинзи со танцување. Овој тренинг трае 15 минути и не ви е потребна никаква опрема. Ќе уживате во музиката на Тејлор Свифт, но и сигурно ќе успее да го подигне вашиот срцевиот ритам.

Прочитајте и зошто сите полудеа по тренинзите на Клои Тинг?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, книгите на Стивен Кинг, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар