Со овој 20-минутен танцувачки тренинг сигурно ќе ве обзеде празничниот дух!

Со овој 20-минутен танцувачки тренинг сигурно ќе ве обзеде празничниот дух!

Ако вашата плејлиста за вежбање е одеднаш полна со празнични песни на Мараја Кери, тогаш имаме и еден одличен тренинг за вас. Емили Торн е личен тренер и го објави првиот танцувачки тренинг кој трае 20 минути и е полн со празнични хитови.

Погледнете ја и оваа 25-минутна јога сесија за затегнување на задникот и стомакот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар