Психоделична уметност: Маникир инспириран од 60-тите

Психоделична уметност: Маникир инспириран од 60-тите

Летото помина, а сезоната на удобноста е конечно тука. Оваа есен Инстаграм е инспириран од трендовите во 60-тите, а овој маникир сигурно ќе ви се допадне и на вас и кој ќе ви помогне да се расположите во мрачните месеци кои доаѓаат.

Ver esta publicación en Instagram

Una publicación compartida de ❤ Hang Nguyen aka Moon ❤ (@thehangedit) el

Погледнете ги овие 14 идеи за маникир на кратки нокти.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар