Прекрасни пижами од „Victoria’s Secret“

Како и секогаш, оваа позната модна куќа се грижи жените да изгледаат совршено во секој момент, дури и кога одат на спиење. Овие интересни, слатки и секси пижами се дел од неколку нивни колекции за 2013 година и со сигурност ќе се заљубите во многу од нив.

Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“

Во колекцијата од фотографии има модели по долги и куси ракави, свилени, памучни, со риги и цветни дезени, карирани и какви ли уште не. Гарантираме, некои ќе се погодат по вашиот вкус.

Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“ Прекрасни пижами од „Victoria's Secret“

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар