Оваа сезона, плетените чанти не се само за летни комбинации

Оваа сезона, плетените чанти не се само за летни комбинации

Плетените чанти беа апсолутен хит минатото лето. Но, многу модни блогерки покажаа дека овие торби можат да го подобрат и вашиот зимски изглед и да го направат пошармантен. Па оваа сезона плетените чанти добија многу облици и дезени и навистина е лесно да ги комбинирате со зимска облека, како големи џемпери и фармерки.

Оваа сезона, плетените торби не се само за летни комбинации

Плетените чанти се идеален моден детаљ кој ја прави обичната комбинација впечатлива. Од класичните плетени корпи, до плетените чанти, изборот е навистина огромен. Чантите украсени со детали од кожа и ткаенина ѝ даваат разигран изглед и на наједноставната комбинација.

Па оваа сезона плетените торби добија многу облици и дезени и навистина е лесно да ги комбинирате со зимска облека како големи џемпери и фармерки.

Доколку сè уште немате плетена чанта, вреди да инвестирате во неа и да го освежите вашиот изглед.

Па оваа сезона плетените торби добија многу облици и дезени и навистина е лесно да ги комбинирате со зимска облека како големи џемпери и фармерки.

Па оваа сезона плетените торби добија многу облици и дезени и навистина е лесно да ги комбинирате со зимска облека како големи џемпери и фармерки.

Погледнете ги и принтовите што ќе бидат хит оваа пролет.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар