Најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности

Како изгледа вашиот дом од соништата? Дали е тоа можеби фарма скриена помеѓу дрвјата, или пак одраз на најновите трендови? Иако е забавно да мечтаеме за нашиот дом од соништата, реалноста за недвижностите е малку посурова, а изборите најчесто се многу лоши.

Од напуштени станови кои изгледаат како од хорор филм, до непрактични архитектонски решенија, во продолжение погледнете некои од најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности.

1. Можете да го косите и вашиот базен

Најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности

2. Ретка можност да добиете зандана за жртвување

Најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности

3. Неверојатен дезен

Најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности

4. Многу се важни деталите. Тука, на пример, агентот го извлекол телото надвор пред да ја направи фотографијата

Најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности

5. Совршено место за тоалетот

Најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности

6. Кога ќе влезете во тоалет и не знаете од каде да почнете

Најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности

7. Идеја за текст: Зошто е тажен вентилаторот?

Најсмешните фотографии направени од агенти за недвижности

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар