Најпопуларните трендови за ова лето според ТикТок

Најпопуларните трендови за ова лето според ТикТок

ТикТок е место каде што можете да научите да танцувате, да готвите, но и да откриете што ќе биде во мода во текот на секоја сезона. Судејќи според она што е најмногу барано на ТикТок, ова се најпопуларните трендови за претстојната сезона.

Бели очила

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Sinata (@yurisinata)

Овошен принт

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @carrieandthe_city

Шарен накит

 

View this post on Instagram

 

A post shared by citrus (@citruslimitedcollections)

Школки

Саронг здолништа

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Petite Boudoir (@petiteboudoir)

Погледнете го и овој нов тренд што го преплави Инстаграм.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар