Овошни додатоци: Нов тренд што го преплави Инстаграм

Овошни додатоци: Нов тренд што го преплави Инстаграм

Ако барате нешто што ќе ја освежи едноставната летна облека, ова е вистинскиот избор за вас. Оваа сезона, во мода се овошните додатоци, а овој тренд веќе го преплави Инстаграм. Во изминатите неколку месеци, овошјето и зеленчукот станаа апсолутен хит како мотиви на накитот, без разлика дали станува збор за модели од стакло, пластика или злато. А, во продолжение ќе пронајдете инспирација како да го носите накитот ова лето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Creative Lida (@creative.lida)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @thesterlingyard.fr

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jackie Nguyen (@plantsnkicks)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Plant Posse (@plantposseart)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by QuirkyBoujeeBabe (@quirkyboujeebabe)

Погледнете која фризура е хит во 2021 година што можете да ја и направите дома.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар