Надополнување на пролетната колекција на „H&M“

Веќе имавме прилика да видиме дел од пролетната колекција на „H&M“, но овојпат станува збор за нејзино надополнување, а новите парчиња ги презентира познатата германска моделка Тони Гарн. За новите модели се употребни класични црни и бели тонови во комбинација со јаки и пастелни бои.Надополнување на пролетната колекција на „H&M“ И овојпат повторно сè е сведено на минимум детали, со што оваа модна куќа повторно го истакнува нивниот стил на уредни, класични и софистицирани парчиња облека.Надополнување на пролетната колекција на „H&M“Надополнување на пролетната колекција на „H&M“Надополнување на пролетната колекција на „H&M“Надополнување на пролетната колекција на „H&M“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. oven Reply

    na zalost vo mk nema H & M

Остави коментар