Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Софија Вергара има одлично чувство за мода и секогаш знае што најдобро му одговара на нејзиното тело. Ние пронајдовме 10 од нејзините најдобри летни комбинации кои можат да ви послужат како инспирација за наредните денови.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Fanpage (@modern._.family_fanpage) el

Освен добрите модни комбинации, таа исто така може да се пофали и со богатата актерска кариера, а ние споделуваме и неколку факти за неа кои можеби не сте ги знаеле.

  1. Родена е на 10 јули во 1972 година во Колумбија.
  2. Во 2012, 2013 и 2016 година беше прогласена за најплатената актерка во светот.
  3. Студирала стоматологија, но се откажала една година пред да ги заврши студиите поради актерската кариера.
  4. Нејзиниот брат бил киднапиран и убиен во 1996 година.
  5. Зад себе има два брака, а моментално е во брак со актерот Џо Манганијело.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Sofia Vergara (@sofiavergara) el

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Модна инспирација за жените во 40-тите: Најдобрите летни комбинации на Софија Вергара

Погледнете ги и овие 15 совршени модни комбинации создадени за топлите летни денови.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар