Есенската колекција на H&M

H&M“ за оваа есен се определи за смела колекција која се одликува со женственост. Колекцијата за возрасни се состои од 24 парчиња облека. Цветниот дезен е застапен на сите видови здолништа, фустани, кошули и чевли, додека пантолоните и јакните се едноставно направени за да можете да ги искомбинирате со други парчиња облека.Есенската колекција на H&MЗа нивната изработка употребени се органски памук и рециклирана волна. Оваа ултрамодерна колекција ќе биде достапна во неколку продавници на „H&M“ низ светот, а цените на производите ќе се движат од 15 до 99 американски долари. Погледнете го поголемиот дел од есенската колекција.Есенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&MЕсенската колекција на H&M
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Име Reply

    Штета што кај нас не можат да се купат.

  2. Frankfurt Reply

    kade u HM najdovte ova?Pretezno tamu e sve gjubre!!!Eftino kinesko 🙂

Остави коментар