Елегантен модел на патики од Адидас

Елегантен модел на патики од Адидас

Без разлика дали ви се допаѓа црната, белата или црвената верзија од моделот на патики „Adidas SLVR Cupsole High“, со која било од нив нема да направите грешка. Направени се од мека кожа, а нивниот изглед е фузија од класичен и спортски стил. Инспирирани се од старите патики за кошарка, но се наменети за елегантни момци. Високи патики, за момци со „висок“ стил на облекување. Ви се допаѓаат?Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас Елегантен модел на патики од Адидас


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар