Туширајте се гласно

Туширајте се гласно

Доколку обожавате да се туширате слушајќи музика и пеејќи тогаш овој изум е вистинското нешто за вас. „Moxie“ е модерен туш кој во себе има вграден звучник преку кој можете да слушате музика, радио емисии или вести.Туширајте се гласно Преку „блутут“ може да се поврзе со каков било уред, а најдоброто е што звучникот кој е отпорен на вода функционира безжично. Неговата батерија издржува 7 часа непрекинато работење, а можете да го полните со USB кабел, преку кој можете и да му додавате музика бидејќи има своја меморија.Туширајте се гласно Можете да го нарачате преку интернет за цена од околу 150 долари, а за поубаво да видите како функционира погледнете го видеото подолу.Туширајте се гласноТуширајте се гласноБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар