Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена

Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена

Овој разголен дечко го забрзува отчукувањето на срцето на безброј жени низ светот со рекламите за брендот Крафт, во кои тој готви многу секси, употребувајќи го италијанскиот сос за салати Zesty.(1) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја женаТој е згоден и неопходен, со и без маица, а сценариото на рекламите е одлично смислено, па не е чудно што тие кренаа толку прашина. Ова е уште еден доказ дека сексот навистина продава. Уверете се сами:

Откако ги погледнавте рекламите сигурно се прашувате кој е овој неодолив маж? Се вика Андерсон Дејвис и е познат модел, актер и атлетичар од Калифорнија. Никогаш немал намера да се занимава со моделство, но откако во 2008 година снимил реклама во Лос Анџелес, го освоил пазарот за глума, па снимил 25 национални реклами и бил дел од видео записот на Кети Пери „Thinking of you“.(2) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(3) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја женаТој е навистина многу жежок…(4) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(5) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена…и изгледа одлично и со облека, не само без неа.(6) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја женаДа се потсетиме уште еднаш на најжешките делови од овие реклами. 🙂(7) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(9) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(10) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(11) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(12) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(13) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(14) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена(15) Секси „готвач“ во реклами на кој воздивнува секоја жена


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар