10 предлози за зимски аутфит без грешки

Зимата официјално започна, а со тоа пристигнуваат и ниските температури, па време е за потопла гардероба. Во овој период од годината малку е потешко да изгледате модерно поради слоевите облека што ги носите, но погледнете неколку идеи што ќе ви помогнат да изгледате модерно, а да не ви биде ладно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erica Hoida (@fashionedchicstyling) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ohmy (@ohmy_pictures_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FITNESS | INSPO | TRAVEL (@sophiachiara__) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mom of Djesur and İzar👩‍👧‍👦💙💖 (@shukihalilova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fashion_From_Around_The_World (@newfashion____page) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lene Orvik (@leneorvik) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Style By Nelli (@stylebynelli) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lene Orvik (@leneorvik) on

Погледнете ги овие 10 фризури што им даваат посебен печат на модните трендови.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар