Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Последната епизода од култната ТВ серија Беверли Хилс која започна да се снима во 1990 година, се емитуваше на 17 мај, 2000 година. Оттогаш поминаа 13 години. Средношколците кои сите фанови ширум светот ги обожаваа, денес се возрасни личности, со повеќе или помалку успешна кариера. Некои се баеги остарени, но некои изгледаат одлично и им пркосат на годините. Погледнете како изгледа дел од победничкиот тим, тогаш и денес. Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Џејсон Присли (Брендон Волш)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Шенон Доерти (Бренда Волш)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Џени Гарт (Кели Тејлор) и Лук Пери (Дилан Меккеј)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Габриел Картерис (Андреа Закерман)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Брајан Остин Грин (Дејвид Силвер)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Џени Гарт (Кели Тејлор)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Тори Спелинг (Дона Мартин)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Лук Пери (Дилан Меккеј)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Тифани Тиесен (Валери Малоун)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Кристин Елис (Емили Валентајн)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Кетлин Робертсон (Клер Арнолд)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Линдзи Прајс (Џенет Сосна)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Ребека Гејхарт (Антонија Тони Маршет)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Ванеса Марсил (Џина Кинкејд)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Хилари Свонк (Карли Рејнолдс)

Тимот на Беверли Хилс некогаш и денес

Винсент Јанг (Ноа Хантер)

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар