Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“

Октомврискиот број на магазинот „Maxim“ на насловната страна ќе ја има позната пејачка Кристина Агилера. Иако подолго време ја немаше на сцената, сега се враќа посекси од кога било.Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“Вишокот килограми за неа се сега само минато, а за нејзиното тело нека говорат фотографиите направени за магазинот.Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“ Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“ Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“ Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“ Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“ Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“ Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“ Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар