Најубавите жени за 2013 година

Најубавите жени за 2013 година

Магазинот „People“ ја претстави листата со најубави жени за 2013 година.  Погледнете го нивниот избор и пишете ни дали се согласувате со нив.

Најубавите жени за 2013 година

1. Гвинет Палтроу

Најубавите жени за 2013 година

2. Кери Вошингтон

Најубавите жени за 2013 година

3. Аманда Сифрид

Најубавите жени за 2013 година

4. Зои Дешанел

Најубавите жени за 2013 година

5. Џејн Фонда

Најубавите жени за 2013 година

6. Џенифер Лоренс

Најубавите жени за 2013 година

7. Кели Роланд

Најубавите жени за 2013 година

8. Хали Бери

Најубавите жени за 2013 година

9. Дру Баримор

Најубавите жени за 2013 година

10. ПинкБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. Jas :) Reply

  Kolku samo ne!

 2. Мачак Reply

  Кели Роланд??? ПИНК???
  Овие ангелите на викторија сикрет ги имаат ли видено?

 3. Maria Reply

  Samo za Halle Berry mozam da priznaam deka e najubava!

 4. Elena Reply

  Ne im se pisuvalo nova statija pa go iskopirale izdanieto od 2006 god :)))

 5. Violeta Reply

  e kade deka ovie se najubavii

Остави коментар