Моментите на црвениот тепих кои ја обележаа 2013 година

Тешко е да се објасни кои моменти од црвениот тепих на познатите личности се највпечатливи, едноставно доаѓаат до израз веднаш штом се уловат на фотоапаратите на папараците. Цел свет се восхитува на величествениот стил фатен во тој краток миг, каде што насмевката, гламурозниот од, фустанот, ѓерданот, фризурата, човечноста, креираат една незаборавна фотографија. Како што се приближува крајот на 2013 година, погледнете кои фотографии на црвениот тепих привлекоа најголемо внимание.

Моментите на црвениот тепих кои ја обележаа 2013 годинаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар