Најдобрата скриена камера на аеродром

Најдобрата скриена камера на аеродром

На оваа скриена камера ќе имате можност да го видите Грег Беносн, кој си игра мајтап со луѓето кои зборат на мобилен телефон на непознат терминал некаде во САД.

Најдобрата скриена камера на аеродром

Имено, тој седнува до луѓето кои разговараат на мобилен, правејќи се дека и тој збори на мобилен и им се вмешува во муабетот, притоа одговарајќи им на сè што тие го прашуваат својот соговорник. Реакциите на луѓето се пресмешни.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар