Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Компанијата „Fred and Friends“ е креаторот на овој интересен кујнски прибор. Кое дете не би се израдувало доколку за појадок му испржите јајца во форма на був?

Нивните кујнски помагала, покрај тоа што се корисни и практични имаат необичен, креативен дизајн. Ќе се заљубите во нивните интересни продукти. Доколку ви се допаѓаат, можете да ги нарачате од нивниот веб-сајт.

Калапи за пржење јајца во форма на череп и був

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Калапи за мафинс во форма на фармерки

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Калап за мраз во форма на скелет

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Октопод наместо вреќичка за чај

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Валјак за оставање пораки на фрижидер

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Череп за шеќер

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Мајмунски раце за салата

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Чашки за пиење

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате

Зимско капче за складирање остатоци од храна

Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате Кујнски прибор со кој многу ќе се забавувате


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар