Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче

Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче

Вадим е 12-годишно момче кое има најдобар пријател, кој по некоја случајност е врабец, кој се вика Аби. Вадим го нашол Аби додека бил на прошетка во близина на куќата на неговата баба, во Минусинск во Русија. Од тој ден па навака, бебето сираче е во постојана дружба со Вадим. Тие двајца просто се обожаваат! 🙂

(1) Smeshni i slatki fotografii od 12-godishno momche so negovoto vrapche-www.kafepauza.mk Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче Смешни и слатки фотографии од 12-годишно момче со неговото врапче


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар