Вистината за видеото во кое девојката се самозапалува танцувајќи

Откако собра 9 милиони прегледи на Јутјуб за помалку од една недела, го привлече вниманието на медиумите, и многумина се загрижија дали девојката е добра после лошиот пад и огинот кој избувна на нејзината нога, вистината е откриена во шоуто на Џими Кимел. Погледнете што се случило после крајот на снимката.Вистината за видеото во кое девојката се самозапалува танцувајќиБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар