Компактно куферче кое се расклопува во маса за пикник

Без разлика дали станува збор за пикник во природа, забава на која е потребно дополнително место за седење или фамилијарен собир во вашиот двор, оваа интересна маса и тоа како ќе ви послужи.Компактно куферче кое се расклопува во маса за пикникКуферчето кое компактно се расклопува во маса и 4 столчиња, тежи 9 килограми, направено е од дрво и алуминиум, а се распакува за помалку од 2 минути. Кога ќе го расклопите, сетот со маса и столчиња е широк 137, долг 85 и висок 66 сантиметри, а во средината има дупка за поставување чадор.Компактно куферче кое се расклопува во маса за пикник Компактно куферче кое се расклопува во маса за пикник


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар