Доколку суперхероите имаа по некое кило вишок

Илустраторот Карлос Датоли направил илустрации на кои прикажува како би изгледале познатите суперхерои доколку би се хранеле со брза храна, слатки и доколку би пиеле само пиво.Доколку суперхероите имаа по некое кило вишок Особено се интересни кусите пантолончиња на Робин, а Флеш бидејќи не може веќе да трча користи скутерче. Доколку суперхероите имаа по некое кило вишок Доколку суперхероите имаа по некое кило вишок Доколку суперхероите имаа по некое кило вишок Доколку суперхероите имаа по некое кило вишок


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар