Фотосесија со Шакира за насловната страна на магазинот „Elle“

Тоа што пред кусо време роди бебе, воопшто нема ништо сменето кај спектакуларната Шакира. Тоа најубаво се гледа преку последната нејзина фотосесија, за насловната страница на магазинот „Elle“ за месец јули.Фотосесија со Шакира за насловната страна на магазинот „Elle“Иако не е разголена, сепак изгледа многу привлечно и секси. Облечена во неколку црни фустанчиња и жешки пантолончиња, таа успева одлично да го истакне своето извајано тело.Фотосесија со Шакира за насловната страна на магазинот „Elle“Фотосесија со Шакира за насловната страна на магазинот „Elle“Фотосесија со Шакира за насловната страна на магазинот „Elle“Фотосесија со Шакира за насловната страна на магазинот „Elle“Фотосесија со Шакира за насловната страна на магазинот „Elle“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. marija Reply

    Prekrasna e

Остави коментар