Дали некогаш сте виделе еж додека спие?

Дали некогаш сте виделе еж додека спие?

Ова е Хенри. Дали некогаш сте виделе еж додека спие?Тој прави многу слатки активности во текот на денот. Сака да си се вози на неговата играчка камион…Дали некогаш сте виделе еж додека спие?…и да слави родендени.Дали некогаш сте виделе еж додека спие?Но, дефинитивно е најсладок додека спие. Ќе се сложите нели!? 🙂Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар