Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк

Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк

Сензационалниот станбен облакодер „One Madison“ пред два дена почна да ги продава своите станови, а помеѓу нив се најде и луксузниот пентхаус вреден 50 милиони американски долари. Од него имате поглед од 360 степени кон фантастичниот Њујорк.

Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк

Зградата има 53 стана од кои најевтиниот се продава за 1,8 милиони американски долари. Најскапиот пентхаус е распослан на 650 метри квадратни, има сопствен спа-центар со базен, просторија за фитнес, соба за јога и игротека за деца. На трите ката се наоѓаат пет спални соби, огромна дневна соба и фантастична луксузна кујна.

Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк Пентхаус од 50 милиони американски долари со совршен поглед кон цел Њујорк

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар