Близначиња делат иста цуцла

Две бебиња близначиња станаа вистински хит на интернет, откако нивната мајка ја поставила снимката на која девојчињата делат една иста цуцла.

Близначиња делат иста цуцла

Еднојајчаните близначки Лили и Дајана имаат по 9 месеци и обожаваат да делат сè што имаат. Без солзи, хистерии и викање, девојчињата кои изгледаат потполно исто дури и во гестикулациите и однесувањето, си седат мирно и си ја разменуваат цуцлата. Интересно е тоа што тие водат мини битка кај кого подолго ќе остане цуцлата. Погледнете го видеото кое го насмеа светот.


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар