14 животни кои стопија безброј срца во 2013

Слатките и интересни животни се вистински ѕвезди на интернет. Како и минатите години, така и оваа, некои повеќе се истакнаа од други и разнежија илјадници срца ширум светот. Погледнете кои се тие и одберете го вашиот фаворит.




Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар