Кога сакаш да направиш нешто посебно за родителите…

Овие пет браќа и сестри, по повод Божиќ, сакале да направат нешто посебно за своите родители. По долги дискусии и безброј идеи, тие решиле, иако се веќе големи, повторно да се однесуваат како деца и да рекреираат фотографии од детството. Иако идејата не е нова и е веќе видена, сепак резултатот од нивната реализација е одличен.

Кога сакаш да направиш нешто посебно за родителите... Кога сакаш да направиш нешто посебно за родителите...Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар