Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Верувале или не, но сите овие филмови се снимани и прикажувани во 2004 година. Доколку не сте гледале некој филм од овие, задолжително направете го тоа. Подгответе се да се чувствувате старо.

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Хари Потер и затвореникот од Азкабан

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Троја

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Запознајте ги Фокерови

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Шрек 2

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Спајдермен 2

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Авијатичар

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Национално богатство

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Денот после утре

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Вечниот сјај на беспрекорниот ум

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Убиј го Бил 2

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Поларен експрес

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Борновата надмоќ

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Неверојатните

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Ефектот на пеперутка

Филмови кои нема да ви се верува дека се прикажуваа пред 10 години

Нотесот

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар