Топ 5 содржини за изминатата недела (29.11-05.12)

Погледнете ја листата на најактуелните топ 5 постови од изминативе 7 дена:

Топ 5 содржини за изминатата недела (29.11-05.12)

1. Емоционалната отвореност на хороскопските знаци

Дали вашиот партнер има тешкотија во искажувањето на чувствата или отворено ви го кажува тоа што го мисли?
.

2. Водич: одберете чанта според вашето тело

Внимавајте кога купувате и одбирате чанти. Тие треба да ги нагласат вашите најдобри делови од телото и да бидат дел од вас.
.

3. Фотографии од градот што не постои

Фотографиите од имагинарниот град Еглин Парк се уверливи, не само поради тоа што се совршено интегрирани во реалната околина, туку и поради тоа што е прецизно доловен секој детаљ во сцените.
.

4. Најзгодните спортистки на сите времиња

Кога станува збор за избор на најсексапилни жени, спортистките секогаш го заземаат приматот пред манекенките и моделите. Погледнете зошто е тоа така.
.

5. “Ќе ја убијам”

Девојки, ви се има ли случено некоја друга да ви го украде момчето од вашите соништа, со кого планиравте да ја искусите „совршената љубов“?.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар