Згодно тело како на девојките од „Викторија Сикрет“ со 10-минутни вежби

Тајната за изгледот на „Ангелите“ е во тоа што тие...
Датум: 23 авг 2013
, Автор:

Како да најдете градник кој навистина ќе ви биде точен?

Ејжа Хетн, една од специјалистите за градници во „Викторија Сикрет“ ни открива неколку работи на кои мораме да обрнеме внимание кога одбираме градник.

Што е секси според ангелите од „Victoria’s Secret“?

Која славна дама има најсекси тело, а која најсекси нозе или усни? Токму на овие и на многу други прашања, одговорот ќе ви го дадат ангелите од „Victoria's Secret“.

Секси ноќници од „Victoria’s Secret“ за денот на вљубените

Доколку сакате да го изненадите вашиот партнер за денот на вљубените, тогаш дефинитивно овие ноќници можат да ви помогнат во таа намера.

Бјути трикови од моделите на Victoria’s Secret

Бидејќи ни тие немаат време секојдневно да ги посетуваат салоните за разубавување, прочитајте како ја одржуваат својата убавина, во рамките на нивниот дом.

Новиот каталог за костими за капење од „Victoria’s Secret“

Каталогот е правен на островите Туркс и Каикос, а дел од него се многу „Ангели“, меѓу кои и Кендис Суанпол, Ерин Хедертон и Лили Олдрич.
Датум: 06 јан 2011
, Автор:
12