Новиот каталог за костими за капење од „Victoria's Secret“

Новиот каталог за костими за капење од „Victoria’s Secret“

Доколку се прашувате што би можело малку да ве размрда и да ви ја зоврие крвта во овие празнични денови, одговорот е новиот каталог за костими за капење од „Victoria’s Secret“. Каталогот е правен на островите Туркс и Каикос, а дел од него се многу „Ангели“, меѓу кои и Кендис Суанпол, Ерин Хедертон и Лили Олдрич.Новиот каталог за костими за капење на „Victoria's Secret“Каталогот е сликан во неколку теми, а една од нив е француската ривиера. Повеќето модели од костимите се направени со препознатливата технологија за градници на Victoria’s Secret за да се постигне подигнувачкиот ефект, или во овој случај магичниот горен дел може да ги зголеми градите за два броја. Иако каталогот сè уште не е комплетно готов, еве едно одлично видео направено за време на фотосесиите на прекрасните острови.
.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар