Vans | Кафе пауза

Ванс ја објави новата модна колекција инспирирана од Фрида Кало

Брендот Ванс е познат по своите соработки со други брендови и артисти, сѐ со цел да создаде колекции кои ја слават уметноста и културата.

Делата на Ван Гог се вратија во живот на стилски начин преку новата модна колекција на „Vans“

Работата на Винсент Ван Гог е вратена во живот на стилски начин, во новата модна колекција на компанијата за чевли „Vans“ наречена „Vans x Van Gogh Museum“.

Неодоливи кожни „Vans“ патики

Токму навреме за новата сезона, компанијата „Vans“ го претстави овој прекрасен пар патики, наречен „Old Skool Reissue“.

Модерни мокасини од „Vans“

Оваа колекција на мокасини од „Vans“ е навистина многу интересна и модерна...