Неодоливи кожни „Vans“ патики

Токму навреме за новата сезона, компанијата „Vans“ го претстави овој прекрасен пар патики, наречен „Old Skool Reissue“. Па, доколку сакате да изгледате софистицирано, но и кежуал истовремено, тогаш ќе ги обожавате овие патики изработени од црна кожа. Неодоливи кожни „Vans“ патики Исклучително се удобни и топли, а перфектно се комбинираат со кожна јакна. Доколку сакате да имате комплетно минималистички изглед, тогаш можете да ги замените и врвките со црни. Ако ви се допаѓаат, можете да си ги нарачате онлајн, бидејќи сѐ уште не се достапни во ниту една продавница.Неодоливи кожни „Vans“ патики Неодоливи кожни „Vans“ патики Неодоливи кожни „Vans“ патики Неодоливи кожни „Vans“ патики Неодоливи кожни „Vans“ патики Неодоливи кожни „Vans“ патики


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. :P Reply

    neodolivi ^^ :$

Остави коментар