Модерни мокасини од „Vans“

Модерни мокасини од „Vans“

Оваа колекција на мокасини од „Vans“ е навистина многу интересна и модерна. Сите модели се направени од еко-материјали, како коноп, вулканизирана гума и еко-лепила. Одлични се за летните жешки денови, бидејќи им дозволуваат на стапалата да дишат.Модерни мокасини од „Vans“Достапни се во голем број бои и дезени, зависно од вашиот вкус и стил. Секако, кои и да ги одберете нема да погрешите.Модерни мокасини од „Vans“ Модерни мокасини од „Vans“ Модерни мокасини од „Vans“ Модерни мокасини од „Vans“ Модерни мокасини од „Vans“ Модерни мокасини од „Vans“ Модерни мокасини од „Vans“ Модерни мокасини од „Vans“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар