7 песни кои ќе ви го разубават крајот на работната недела

7 песни со кои можете да го започнете викендот

Викендот е тука, а ако решивте да го поминете дома, тогаш овие прекрасни песни се тука за да ви прават друштво.

Worlasi & Drvmroll – House Portay

Avit – Vibe

Wizkid ft Damian “Jr. Gong” Marley

Cleo Sol – Why don’t you?

Brymo – Rara Rira

Buju Banton – Lovely State Of Mind

Larry GaaGa Ft MI Abaga & Efya – Hold On

Погледнете ги овие 20 плејлисти кои ќе ви помогнат да го смирите умот.

 


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар