Идеи за празнично украсување на влезот кои ќе сакате да ги копирате

Идеи за празнично украсување на влезот кои ќе сакате да ги копирате

Украсувањето на домот со божиќни детали е забавна празнична активност што треба да ја направите кога сте исполнети со божиќниот дух. Ноември е, но ние мислиме дека е време да почнеме со подготовките за престојните празници. Време е за некоја добра музика, топла чаша какао или пак чаша црвено вино и уживање во украсувањето заедно со семејството или пријателите.

Освен украсувањето во куќата, многу е важно да го украсиме и влезот кој ќе направи секој што поминува покрај него да ја почуствува празничната магија.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Kathy Ibrahim (@kasiaizabella)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Tonya (@buckeyern68)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Tonya (@buckeyern68)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de House Tour (@homebunch)

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар