Шолја за кафе која се буди заедно со вас

Доколку се мислите некому што да му купите за новогодишните празници, тогаш ова е идеално решение за вас. Ова е шолјата за кафе „Wake Up!“ која е сензитивна на топлина, па доколку е празна или со ладна течност, целата е поспана и уморна, но доколку ѝ ставите топло кафе, се расонува и е спремна за нормално функционирање.

Шолја за кафе која се буди заедно со вас

Изработена е од порцелан, а доколку ви се допаѓа можете да си ја нарачате онлајн за десетина американски долари. Слична на оваа е и шолјата „Morning Cup“, која легнува да спие, кога и вие го правите тоа. Погледнете ги двете и направете го вашиот избор.

Шолја за кафе која се буди заедно со вас Шолја за кафе која се буди заедно со вас Шолја за кафе која се буди заедно со вас


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар