Серии во кои можете да уживате додека сте во изолација

Серии во кои можете да уживате додека сте во изолација

Изгледавте сè на Нетфликс, телевизиските програми не ви се допаѓаат и изгледавте многу култни наслови од списокот со серии и филмови што мора да ги гледате? А, што е со некои од долгите серии што сега можете да ги гледате без никакво каење? Ако овој период барате утеха во филмовите, во сериите и во забавните емисии, тоа е сосема во ред. Овие серии не само што ќе ви предизвикаат чувство на носталгија затоа што ќе ве потсетат на детството и на моментите кога животот беше нормален, туку во моментов може да имаат навистина позитивен ефект врз вашето расположение.

1. „Симпсонови“ („The Simpsons“)

2. „Вовед во анатомија“ („Grey’s Anatomy“)

3. „Девојките Гилмор“ („Gilmore Girls“)

4. „Паркови и рекреација“ („Parks and Recreation“)

5. „Девојки“ („Girls“)

6. „Туѓинец“ („Outlander“)

7. „Два метри под земја“ („Six Feet Under“)

8. „Повикај го мојот агент“ („Call my Agent!“)

Погледнете ги и 5-те најдобри мини серии за кои нема да поверувате што всушност сте изгледале.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар