Филмови кои најмногу ја разочараа публиката во 2013 година

Филмови кои најмногу ја разочараа публиката во 2013 година

Момците од „CineFix“ направиле листа со филмови кои најмногу ја имаат разочарано публиката минатата година. На листата има филмови кои направија огромна заработка, кои полнеа кино сали и во кои глумат одлични актери. Сепак, нивниот главен критериум е разочараноста на гледачите, откако ќе го изгледаат филмот, по неговото спектакуларно најавување со години и високите очекувања поради моќната екипа која стои зад него. Би додале ли некој на листата?


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар