Страшен хороскоп: Што се случува со вашиот знак во хорор филмовите?

Страшен хороскоп: Што се случува со вашиот знак во хорор филмовите?

Дали некогаш сте се запрашале што би се случило со вас доколку сте во хорор филм? Без разлика дали вашиот одговор е потврден или не, веруваме дека ќе ви биде забавно да откриете каква би била судбината на вашиот хороскопски знак доколку би бил лик од хорор филм.

Страшен хороскоп: Што се случува со вашиот знак во хорор филмовите?

Овен: Прв ќе умре.

Бик: Оној кој се враќа дома на крајот и открива дека сите се мртви.

Близнаци: Оној што ќе открие кој е убиецот.

Рак: Оној што прашува – Еј, кој е таму? – како да убиецот навистина ќе одговори.

Лав: Оној што пробува да се бори против убиецот и завршува мртов.

Девица: Оној што се жртвува.

Вага: Оној што вели – Останете сите мирни! – а потоа самиот се избезумува.

Скорпија: Оној што побегнува низ влезната врата наместо да истрча на катот.

Стрелец: Оној што потајно му помага на убиецот.

Јарец: Оној на кој ќе му „пукне филмот“ и оди во потрага по убиецот.

Водолија: Оној што ќе преживее до крајот.

Риби: Оној што постојано вреска.

Прочитајте и како се однесувате на домашна забава, според вашиот хороскопски знак.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Смислата на животот ја бара преку уметноста и креативноста. Пишувањето е нејзино секојдневие.

Поврзани содржини

Остави коментар