Што одбива да направи секој хороскопски знак на првиот состанок?

На првата средба можете да дознаете многу работи за потенцијалниот партнер, а астрологијата ќе ви помогне да откриете што одбива да направи секој хороскопски знак на првиот состанок.

Што одбива да направи секој хороскопски знак на првиот состанок?

Овен

Одбивате да му дозволите на партнерот да плати за сè. Сакате да ја поделите сметката.

Бик

Одбивате да привлекувате внимание во јавност. Сакате да ги чувате вашите бакнежи во тајност.

Близнаци

Одбивате да се преправате дека сте нешто што не сте. Од самиот почеток го покажувате вашето вистинско јас.

Рак

Одбивате да си одите заедно. Сакате да можете да заминете дома ако не чувствувате никаква хемија.

Лав

Одбивате да го направите првиот потег. Сакате другата личност да трча по вас.

Девица

Одбивате да ги водите сите разговори. Очекувате вашиот партнер да зборува онолку колку што слуша.

Вага

Одбивате да се воздржувате. Ќе дозволите да изгледате ранливи, дури и ако тоа го исплаши потенцијалниот партнер.

Скорпија

Одбивате да станете премногу сериозни. Се шегувате и не кажувате ништо премногу длабоко.

Стрелец

Одбивате да се опиете. Сакате да ја запознаете личноста додека сте трезни.

Јарец

Одбивате да лажете. Вие сте брутално искрени, дури и ако тоа може да го избрка партнерот.

Водолија

Одбивате да одите дома кај него. Сакате да останете некаде на јавно место.

Риби

Одбивате да гледате филмови. Сакате да одите некаде каде што можете да разговарате.

Прочитајте како се однесува секој хороскопски знак откако ќе ве изневери.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар