Како се однесува секој хороскопски знак откако ќе ве изневери?

Како се однесува секој хороскопски знак откако ќе ве изневери?

Изневерувањето ја разнишува довербата во секоја врска, а најчесто води и до раскинување. Во продолжение прочитајте како се однесуваат хороскопските знаци откако ќе ве изневерат.

Како се однесува секој хороскопски знак откако ќе ве изневери?

Овен

Ќе се обиде да ве обвини вас дека вие сте го натерале да ве изневери.

Бик

Ќе ве опсипе со подароци и чоколада за да заработи прошка.

Близнаци

Ќе ја обвинат личноста со која изневерувале и ќе се однесуваат како тие да не се виновни.

Рак

Ќе почне да плаче и ќе ве моли да не го оставате.

Лав

Ќе продолжи да лаже за она што го сторил иако бил откриен.

Девица

Ќе ги обвини своите поранешни партнери, родителите или некој друг проблем од минатото за тоа што упропастила сè.

Вага

Ќе ви кажува мелодраматична приказна дека изневерувала затоа што се чувствувала несигурно.

Скорпија

Ќе се заколне дека никогаш нема да се случи тоа повторно и постојано нагласува дека не сака да ве изгуби.

Стрелец

Ќе измисли комплицирано објаснување за своето однесување што нема никаква смисла.

Јарец

Ќе одговори на сите ваши прашања и целосно ќе преземе одговорност за тоа што го направил.

Водолија

Ќе ви дозволи да го проверувате нејзиниот телефон и да ги читате нејзините пораки за да се чувствувате посигурно.

Риби

Ќе раскинат со вас затоа што сте вознемирени.

Прочитајте поради кои негативни карактеристики на вашиот хороскопски знак може да ве напушти партнерот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар